بازدید حضوری از غرفه های ما

مشتریان عزیز می توانند، از نمایشگاه های مجهز ما بصورت حضوری بازدید و کالای مورد نظر خود را با قیمت مناسب، بصورت نقدی یا اقساطی تهیه نمایند.

خرید آسان

تحویل در محل

خدمات پس از فروش

فروشگاه حضوری لوازم خانگی و الکترونیک هوم قسط

فروشگاه حضوری تجهیزات و لوازم الکترونیکی هوم قسط، یکی از مجهزترین و کامل ترین فروشگاه های همسان خود می باشد. این مجموعه بالغ بر 10 نمایشگاه فعال داشته و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. این نمایشگاه ها، با هدف تسریع در فرآیند تامین کالاهای با دوام در حوزه های ذیل حضور بالقوه ای دارند:

فروش نقدی و اقساطی در فروشگاه های هوم قسط

مشتریان گرامی، علاوه بر خرید آنلاین می توانند با مراجعه حضوری به فروشگاه های هوم قسط، تمامی طرح های نقدی و اقساطی را استفاده نمایند.

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و الکترونیک هوم قسط

شرکت طنین بهار البرز (سهامی خاص) همواره در جهت تسهیل و افزایش توان خرید مشتریان گرامی، تلاش نموده و امیدوار است تا با ارائه بهترین خدمات و کیفیت اجناس اهداف خود را تحقق بخشد.
لذا در جهت تحقق این اهداف، با ایجاد امکان خرید اقساطی کالاهای بادوام، در حدود 15 طرح اقساطی جهت استفاده کارمندان، بازنشستگان محترم و همچنین خرید اقساطی بصورت آزاد (با ارائه چک) را ارائه نموده است. مشتریان گرامی می توانند، محصول مورد نظر خود را در سایت انتخاب و سپس با اضافه نمودن آن به سبد خرید خود و ادامه مراحل تسویه حساب از درگاه های مختلف اقساطی اقدام نمایند.
امید است با در میان گذاشتن نظرات ارزشمند شما از راه های مختلف ارتباطی، ما را در نیل به این اهداف، یاری نمایید.